O nas czyli blog językowy Belprima.pl

Witaj na blogu językowym belprima.pl!

Strona o nas, czyli o Belprima. ta piękna nasza witryna wymaga jednak ciągłego dbania o nowe i aktrakcyjne treści, bo ubolewam gdy google ją olewa. Takich czasów doczekaliśmy, że G ocenia jaka strona jest wartościowa dla odbiorców, a nie odbiorcy oceniają czy google wartościowym serwisem jest. Przeciez strona jest dla odbiorcy, jej czytelnika.

Dlaczego tłumaczenia językowe w Belprima?

Bo to prowadzi stronę? Tłumacz angielskiego w Poznaniu Stronę prowadzi czyli zarazem pisze artykuły osoba na codzień związana z tłumaczeniami. Stąd stanowczo twierdzimiy - tu nie ma ściemy. Ponieważ ambicją autora jest prowadzenie bloga tylko o tematyce tłumaczenia języków obcych, a autor samo zajmuje się tłumaczeniami i biuro tłumaczeń Poznań nie jest pustym slowem dlań, główna strona zachęca do czytania artykułów, które w miarę aktualizowania treści , dostarczają informacji na temat tłumaczeń.

O czym piszemy na stronie Belprima?

Piszemy rzecz jasna o tłumaczeniach, ujmując rzecz skrótowo i węzłowato, jak to ujął pewien żeglarz. Tak szerzej, można pisać o wszystkim i o niczym, bo na styku języków znajdują się pogranicza naszych kultur i naszego postrzegania świata. Zauważmy, jak różnie widzi świat Anglik i Rosjanin. A różnią się także wyraźnie językiem - sposób wymowy, słowotwórstwo, zwroty, porozumiewanie się z otoczeniem. Tam, gdzie Rosjanin używa formy "Wy" u Brytyjczyka nie ma zastanownia się nad bezpośrednim "you". Jednak, nie wolno rozpisywać się o niczym. Dlatego słusznie wprowadzono kategorię treści - stron czy wpisów typu blog

← Starsze Nowsze →